Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Senior szoftverfejlesztő

munkatársat keresünk.
Ezekben a feladatokban számítunk Rád:
  • napenergiával kapcsolatos szoftverek tervezése, fejlesztése, tesztelése, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • fejlesztéshez használt infrastruktúra karbantartása
  • részvétel a csapat napi munkájában (code review, stand-up, megbeszélések, sprint tervezés)
  • csapattagok segítése, tudásmegosztás, tudásátadás
Téged várunk a csapatunkban, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • erős, legalább bachelor szintű, szakmába vágó végzettség
  • agilis módszerek ismerete
  • objektum orientált szemlélet
  • verziókezelés (git) tapasztalatok
  • legalább 2-3 év Java (8+) tapasztalat
    • spring framework ismerete
  • automatikus tesztelési ismeretek
  • relációs adatbázis tapasztalatok
  • javascript/typescript (ES 6+) tapasztalatok
  • elosztott rendszerek ismerete
  • erős angol nyelvtudás (legalább nonverbálisan)
  • mentorálási képességek, tudásátadás
  • nagyfokú önállóság, csapatvezetői készség
Előnyben részesülsz, ha ismered a következőket:
  • docker (containerizáció)
  • energetika terén szerzett szakmai tapasztalat
  • C++ (c++17) tapasztalat
  • Atlassian termékek (Jira, Confluence, Bitbucket) ismerete
  • CI (jenkins) ismerete
  • react framework ismerete
  • ansible management rendszer tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • legújabb technológiák alkalmazása
  • minőségi kávé
  • okos, adaptív, automatikus szoftver fejlesztése
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
Munkavégzés helye:

Budapest XI.

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

Felkeltettük az érdeklődésed?

Nyomj a jelentkezési gombra, vagy küldd el nekünk a magyar nyelvű önéletrajzodat a [email protected] email címre, és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.