Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Akkumulátoros és hőtároló projektmenedzser

munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
  • Akkumulátoros és hőtárolási projektek menedzselése és vezetése;
  • Az akkumulátoros és hőtárolós projektek megvalósulásához szükséges operatív folyamatok definiálása és kivitelezésük koordinálása, nyomon követése;
  • Egyéb szakmai projektek menedzselése és vezetése;
  • Felel a projektterv szerinti ütemezések megvalósulásáért;
  • Részfeladatok és mérföldkövek határidőinek ellenőrzése és betartatása;
  • A teljesítések monitorozása és minősítése;
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel és a közöttük történő a kommunikáció elősegítése;
  • Kapcsolattartás és kooperáció a projektben esetleg részt vevő külső szakértők, alvállalkozók, hatósági és egyéb partnerek számára;
  • Az adminisztratív folyamatok, szerződések, hatósági ügyintézés menedzselése;
  • A projekt során megvalósuló beruházások nyomon követése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 5 év projekt tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (mérnök)
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • Megoldás orientált, pozitív hozzáállás
  • Szervezőkészség, széles látókör
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B” kategóriás jogosítvány
  • Asszertív kommunikáció szóban és írásban
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Napelemparkok telepítésével kapcsolatos projektmenedzseri tapasztalatok
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus, innovatív környezet
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
Szükséges tapasztalat:
Szükséges nyelvtudás:
  • angol középszintű nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Baja (Bács-Kiskun megye)
Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

Felkeltettük az érdeklődésed?

Nyomj a jelentkezési gombra, vagy küldd el nekünk a magyar nyelvű önéletrajzodat és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.